Rychlý výtah odkazů z obsahu pomocí LinkClump

Potřebovali jste někdy získat odkazy z nějakého obsahu, aktuální struktury webu nebo SERPu? A víte, že nemusíte odkazy kopírovat po jednom a lze je získat hromadně? Vyzkoušejte Linkclump – rozšíření do prohlížeče:

Vykopírování odkazů z obsahu - linkclump

Funkce nástroje LinkClump

Funkce nástroje je opravdu jednoduchá. Pomocí předvolené klávesy (např. ALT nebo Shift) a ukazalele myši stačí označit obsah, ze kterého chcete odkazy získat. V nastavení pak můžete volit, zda-li chcete odkazy otevírat v nové záložce, okně, uložit je jako záložky nebo je zkopírovat do schránky. Právě kopírování do schránky je nejvyužívanější možností – označíte obsah a pak přes CTRL (Cmd) + V vložíte obsah do tabulky, dokumentu ..

Výsledky Linkclump v tabulce

Do tabulky se vkopíruje nejen samotná URL, ale také text stránky odkazu.

Pokročilé funkce nástroje

Nástroj Linkclump umožňuje také zapnutí funkce, která vybírá pouze ty nejdůležitější odkazy. Mezi další možnosti nastavení patří pak třeba Auto Scroll (automatický posun stránky pro snažší výběr odkazů) – to využijete například v SERPu při kopírování více výsledků.

Linkclump v serpu

 

Rozšíření do prohlížeče funguje ve všech hojně využívaných prohlížečích a to na operačních systémech Windows, Linux i MAC. V prohlížeči může být rozšíření aktivní 24/7, takže ho lze využít naprosto kdykoli!

Můžete se také zapojit na GITu – https://github.com/benblack86/linkclump.