Nástroj pro zjištění meta-tagů SEO META IN 1 CLICK

Máme pro vás první TIP pro zvýšení efektivity práce! Pokud patříte do cechu SEO konzultantů nebo milovníky meta tagů, je to nástroj přímo pro vás!

Doplněk do prohlížeče

Doplněk do prohlížeče s názvem SEO META IN 1 CLICK nabídne hned několik záložek, kdy je každá rozdělena podle zaměření tagu. Na první záložce Summary najdete jednoduchý přehled všech údajů, které ke své práci nebo zálibě potřebujete. Kromě titulku stránky, popisku a meta-keywords zde vidíte celou URL stránky, canonickou adresu, Robots tag, označení jazyka nebo počet nadpisů H a jejich hodnotu. Současně s tím najdete v rychlém přehledu odkaz na robots.txt a sitemapu – pokud tyto soubory existují.

Summary v Meta SEO in 1 click

Další záložky slouží k detailnímu prozkoumání obsahu. Na záložce Headers najdete označené nadpisy H jejich hodnotou a výpis obsahu. Výborné je to pro zjištění struktury titulků na stránce – na dvě kliknutí zjistíte vše o nadpisech, co zjistit můžete.

Nadpisy v summary v Meta SEO in 1 click

Další nástroje patří k části, ke které se mnoho konzultantů kvůli nízkým rozpočtům ani nedostane, což může být vaše výhoda! Záložka Images skrývá počet obrázků na stránce a počet těch, co nemají ALT. K tomu najdete počet titulků obrázků a odkaz na PageSpeed dané stránky.

Obrázky v summary v Meta SEO in 1 click

Co pak třeba odkazy – Links?

Odkazy v Meta SEO in 1 click

Doplněk do prohlížeče umí spoustu věcí a věříme, že jej využijete naplno. Alternativami pro tento komplexní nástroj mohou být pak doplňky SEO Peek nebo Ayima Page Insights. Každý z těchto doplňků umí o trochu něco jiného, META SEO IN 1 CLICK je však z této trojice pravděpodobně nejlepší.