, ,

Bevedo.cz – nový vyhledávač a porovnávač zboží

Česká firma Bevedo s.r.o. spustila nový vyhledávač vybavení pro domácnost a zahradu, který bude sloužit k usnadnění vyhledávání interiérového nábytku, dekorací a vybavení na zahradu. Tento internetový vyhledávač spojuje stovky prověřených českých e-shopů, uživatel si tak může pohodlně vybrat vše potřebné na jednom místě a následně nakoupit v konkrétních obchodech.

Hlavními kategoriemi tohoto vyhledávače jsou nábytek, bytový textil, dekorace, domácí spotřebiče, zahradní potřeby a nářadí pro kutily – tedy vše pro domácnost.

Inspirace v magazínu

Na webu naleznete také magazín, kde se můžete inspirovat různými články, jak zdokonalit váš stávající domov. Dále jsou zde ke shlédnutí i zajímavé fotografie z interiérů, rekonstrukcí a jiných proměn bytů. Připraveny jsou také originální produktové kampaně s ručně vybranými produkty od designérů, které vám mohou pomoci vytvořit jedinečný domov.

Slovníček pojmů

Slovníček pojmů slouží k vysvětlení nejrůznějších nejasností, odborných pojmů a zajímavých frází. Ve slovníčku je obsaženo více než 300 pojmů.

Nový vyhledávač lze navštívit na webových stránkách https://www.bevedo.cz/ a je to skvělá možnost dostat váš e-shop na porovnávač zboží, kde zatím není taková konkurence.